Grzegorz Wnorowski

Grzegorz Wnorowski

Założyciel pracowni WMW-Architekci

Ukończył Wydział Architektury PW w 1996r. Doświadczenie zdobywał w znanych warszawskich pracowniach. Od 2007 roku tworzy własną firmę projektową. Szczególnie insteresują go budynki szkolne i ich wpływ na społeczeństwo. Na architekturę patrzy szeroko – dla niego to nie tylko mury, ale także klimat, dźwięk, światło i faktura.

Radomir Wnorowski

Radomir Wnorowski

Założyciel pracowni WMW-Architekci.

W życie zawodowe wkroczył w roku 1969 idąc w ślady swojego ojca Zygmunta. Od niemalże 50 lat pozostał wierny architekturze. Jego doświadczenie obejmuje projektowanie, konserwcję zabytków, pracę w administracji, prowadzenie własnej pracowni. Znajduje rozwiązania najbardziej złożonych problemów związanych z budownictwem.

Beata Mosakowska - Wnorowska

Beata Mosakowska - Wnorowska

Architekt

Architekturę na warszawskiej Politechnice ukończyła w 1995 roku. Pracowała w międzynarodowych firmach architektonicznych. Od 2008 roku wspiera rozwój pracowni WMW Architekci. Uważa, że architektura to nierozłączna część życia. Dlatego warto zadbać, by była piękna.

Jakub Wnorowski

Jakub Wnorowski

Architekt

W 2017 roku obronił pracę dypolmowa na Wydziale Architektury w Warszawskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Ekologii. Od 2011 roku działa w zespole WMW Architekci. Minimalizm czyli prostota, staranny detal, wyważone proporcje to  to jego ulubiony styl. Poza pracą interesuje go poezja. Na świat lubi spoglądać przez obiektyw aparatu.

Mariusz Krispel

Mariusz Krispel

Architekt

Studia architektoniczne na Warszawskiej Politechnice ukończył w 2005 roku. Projektował budynki mieszkalne i handlowe. W pracowni WMW jest od 2011 roku. W wolnym czasie zajmuje się twórczością malarską i rysunkową, architektura i emocje z nią związane są głównym tematem jego prac. Licencjonowany krótkofalowiec.

Jan Guzowski

Jan Guzowski

Architekt

W 2016 roku ukończył studia na Wydziale Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania. Pomysł na siebie miał już od dzieciństwa. Zawsze wiedział, że projektowanie to jego zawód . Swoje powołanie realizuje w pracowni WMW Architekci juz od 2011 roku. Inspiruje się modernizmem. Oprócz budynków uwielbia stylowe samochody z lat 90-tych.