Jak działamy:

Nasze projekty gotowe domów jednorodzinnych opracowaliśmy myśląc w pierwszej kolejności o rodzinie, która marzy o własnym domu. Młode rodziny z reguły nie dysponują wielkim budżetem na ten cel. Dlatego projektując, dbamy o to, aby każdy metr kwadratowy powierzchni był dobrze rozplanowany. Nasze budynki nie są duże, ale mają wszystko co trzeba. Najpiękniejsze miejsce w każdym z projektów to przestrzeń wspólna – salon dla wszystkich domowników. Zawsze jest niebanalna, ma łączność z ogrodem oraz pozostałymi częściami domu.

Druga ważna rzecz, to prosta konstrukcja domu. Sporą część robót można wykonać siłami rodziny. Wybraliśmy sprawdzoną, polską technologię konstrukcji domów energooszczędnych IZODOM 2000. Ściany fundamenty i stropy wykonane są ze zbrojonego betonu wylewanego w formach ze styropianu. Dom rośnie w oczach. Duże i lekkie elementy styropianowe mogą montować nawet kompletni amatorzy. Przeciętny czas realizacji domu razem z dachem i instalacjami wynosi ok. 3 miesięcy.

Domy są bardzo ciepłe, a kwota przeznaczona na roczne ogrzewanie nie przekracza 3 tys. zł. To wszystko dzięki szczelnej izolacji termicznej.  Kamera termowizyjna nie wykazuje ucieczki ciepła z wnętrza budynku.

Nasze projekty zostały wyróżnione w Konkursie BGKIN w 2018r.
Zamówcie i zamieszkajcie w jednym z nich.

Dlaczego My?

Przynosimy naszym klientom korzyści. Architekturą zajmujemy się od trzech pokoleń. Wiemy dokładnie czego się od nas wymaga  i co należy zrobić.

  • Świadomość kosztów inwestycji
  • Profesjonalny zespół
  • Wartość i jakość naszych projektów
  • Znamy światowe trendy w projektowaniu.
  • Na czas i zgodnie z budżetem
  • Jesteśmy skupieni na satysfakcji klienta

Nasze projekty to zawsze wysoka jakość.

Właśnie za to cenią nas klienci.